طراحی سایت و سئو با نیووب

بهترین ابزار Wireframe برای طراحان وب در سال 2022

بهترین ابزار Wireframe برای طراحان وب در سال 2022

شما می توانید ابزار Wireframe را به عنوان عنصر اصلی فرآیند طراحی وب در نظر بگیرید. این ابزارها فرصتی را در اختیار مشتری و تیم توسعه‌دهنده وب قرار می‌دهند تا درباره ویژگی‌ها و راه‌اندازی یک طراحی وب ایده بگیرند.


هدف اصلی از ترسیم وایرفریم بهبود وب سایت شما از نظر زیبایی شناسی و سبک است. با استفاده صحیح از ابزارهای wireframe، می توانید نمای پرنده ای از طرح وب را ببینید. به عبارت دیگر، می‌توانید برنامه‌ریزی کنید که کاربر چگونه اطلاعات موجود در وب‌سایت را پردازش کند و با نرم‌افزار wireframe با رابط تعامل داشته باشد.


ابزارهای Wireframe که تفاوت ایجاد می کنند

صدها ابزار رایگان و پولی وجود دارد که می توانید از آنها به صورت آنلاین در دسترس استفاده کنید که می تواند وب سایت شما را تقویت و بهبود بخشد. در اینجا، می‌توانید بهترین و مناسب‌ترین ابزارهای آنلاین وایرفریم را که در زیر فهرست شده‌اند، بیابید.


طرح

Sketch یک ابزار نسبتاً ساده برای UI مدرن و طراحی است. این ابزار با سایر ابزارهای طراحی ادغام می شود و همچنین از شما برای ایجاد پلاگین های ادغام پشتیبانی می کند.


Sketch ویرایش برداری، عملیات بولی، دقت در سطح پیکسل، خرد کردن و طرح‌بندی، محدودیت‌های تغییر اندازه، عملگرهای ریاضی، فونت‌های متغیر و OpenType، درج پنجره، اجزای قابل استفاده مجدد و موارد دیگر را به شما ارائه می‌دهد. این برنامه دارای هر ویژگی در برنامه macOS و همچنین یک برنامه وب است تا انجام بهترین کار را در هر مرحله از فرآیند برای شما آسان کند.

مقاله طراحی سایت سفارش غذا را مطالعه کنید

InVision

InVision بستری برای همکاری فراگیر در طراحی و توسعه محصول دیجیتال است. با InVision، می توانید تصاویر و اشکال اصلی را اضافه کنید و با نشانگر ماوس خود قاب سیمی را بکشید.


InVision یک ابزار عالی برای کار تیمی است زیرا یک برنامه ابری است که چندین طراح و ذینفعان می توانند به طور همزمان وارد آن شوند و بنویسند. برای طراحانی که می‌خواهند با اعضای تیم در طرح اولیه وایرفریم همکاری کنند یا در مورد وایرفریم‌های اصلاح‌شده‌تر نظر دهند، به خوبی کار می‌کند.


Adobe XD

Adobe XD یک ابزار طراحی UI/UX همه کاره است. این به عنوان یک گزینه آسان برای استفاده برای پروژه های Wireframing و طراحی رابط برجسته است. با Adobe XD می توانید همه کارها را از Wireframing گرفته تا نمونه سازی اولیه را انجام دهید. شما می توانید به راحتی از این ابزار حرفه ای وایرفریم استفاده کنید، بدون اینکه زمان زیادی برای یادگیری نرم افزار صرف کنید.


Adobe XD را فعال می کند.


قاب سیمی،

ماکت، و

نمونه سازی در همان فایل طراحی،

در این روش شما نیازی به ادغام چندین ابزار ندارید. دارای ویژگی‌های بسیار زیادی مانند ابزارهای ترسیم برداری، ویرایش در فتوشاپ، تغییر اندازه واکنش‌گرا، حالت‌های ترکیبی، چیدمان آگاه از محتوا، اجزا، تبدیل‌های سه بعدی و موارد دیگر است.


فیگما

Figma یک برنامه طراحی مبتنی بر وب مناسب برای استفاده در وب، macOS، ویندوز، لینوکس است که به شما امکان می دهد همزمان با هم تیمی های خود کار کنید. با Figma می توانید به راحتی وایرفریم های خود را ایجاد و نمونه سازی کنید و طرح های خود را با کاربران خود تنها با یک لینک آزمایش کنید.

مقاهل طراحی سایت رستوران را مطالعه کنید.

علاوه بر این، Figma دارای ویژگی‌های بسیاری است که طراحی آزادانه را با یک ابزار قلم مدرن که به طور خودکار نقاط را ادغام می‌کند، ترکیب می‌کند و پلاگین‌هایی را برای سرعت بخشیدن به گردش کار شما با استفاده از کتابخانه‌ها برای ذخیره، یافتن و افزودن دارایی‌های جدید ترکیب می‌کند.


UXPin

UXPin یکی دیگر از ابزارهای قدرتمند نمونه سازی و قالب بندی سیمی است که در وب، macOS و ویندوز موجود است. با UXPin، می‌توانید کار وایرفریم تعاملی و نمونه اولیه را با یک کتابخانه داخلی از UI و عناصر طراحی کلی انجام دهید.


با استفاده از این ابزار بسیار قدرتمند و پیشرفته در میان ابزارهای وایرفریم، UXPin، می‌توانید قاب‌های صیقلی، براق و شفاف ایجاد کنید. مزیت یک قاب سیمی با وفاداری بالاتر، تنظیم دقیق تر جریان و عملکرد بدون صرف زمان زیادی برای طراحی مجدد اجزای صفحه نمایش است.


بالسامیک

Balsamiq یک ابزار طراحی عالی برای توسعه دهندگان، طراحان و خلاقان است. این به شما امکان می دهد فقط با کشیدن و رها کردن موارد را به وب سایت یا برنامه خود اضافه کنید، که به نمونه سازی سریع و همچنین انتقال سریع و بدون سردرگمی ایده های شما کمک می کند. این شامل برخی از کنترل های از پیش تعبیه شده برای صرفه جویی در زمان است که معمولاً در قاب سیمی استفاده می شود.


رابط Balsamiq بر روی اصول تمرکز دارد. رابط و عناصر آن از یک سبک طراحی شده با دست تقلید می کنند تا بر محتوا و ساختار بیش از سایر جنبه ها تأکید کنند و آن را برای هر مرحله از ساخت مفید می کنند. سیستم آموزشی Balsamiq، Balsamiq Wireframing Academy، روند یادگیری شما را کوتاه می کند و کار شما را آسان و سرعت می بخشد.


Mockplus

Mockplus یک ابزار طراحی همه در یک است.


قاب سیمی،

نمونه سازی تعاملی،

همکاری های یکپارچه و

سیستم های طراحی مقیاس پذیر

با ساختار مبتنی بر ابر آن، همچنین می توانید ده ها ادغام داشته باشید.


Mockplus شما را قادر می سازد یادداشت ها و مستندات را به هر عنصر در طراحی خود اضافه کنید و راهنمای سبک خود را ذخیره کنید. این به شما فضایی را برای منطقه پروژه شما برای ایجاد و ذخیره اسناد در یک ویرایشگر متن ارائه می دهد. شما می‌توانید فرآیند بازخورد بررسی خود را کنترل کنید و مطمئن شوید که هنگام ساخت وایرفریم، همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت.


رابط کاربری سیال

اگر به مدل‌های دقیق نیاز دارید، می‌توانید یک ابزار وایرفریم‌سازی و نمونه‌سازی با وفاداری بالا، Fluid UI را امتحان کنید. با Fluid UI.


با استفاده از ویرایشگر آنلاین Fluid UI که تقریباً تمام ویژگی های فعلی طراحی مخصوص موبایل را شامل می شود، نقشه های Wireframe ایجاد کنید.

اس،

با ایجاد قابلیت کلیک روی عنصر طراحی مورد نظرتان، بین صفحات جابه جا شوید،

به راحتی کار خود را با تیم خود به اشتراک بگذارید و نظرات آنها را دریافت کنید،

Fluid UI دارای ویژگی‌های زیادی برای بهبود وب‌سایت شما است، مانند نمونه‌سازی سریع، کتابخانه‌های داخلی، آپلود دارایی‌های موجود، حرکات ماوس و لمس، افزودن و حل نظرات، مشتریان دسک‌تاپ قابل نصب و موارد دیگر. Fluid UI با ویژگی‌های پیشرفته‌اش به تیم شما کمک می‌کند تا وب‌سایت شما را به نحو احسن انجام دهد.


کاکو

Cacoo یک ابزار وایرفریم و نمودار است که برای همکاری ساخته شده است. می‌توانید تغییرات را برای بررسی نسخه‌های قبلی طراحی‌های خود دنبال کنید و برنامه‌ها و برنامه‌هایی مانند Microsoft Teams، Dropbox، و Adobe Creative Cloud را برای کار مشترک با Cacoo یکپارچه کنید.


بیش از 20 الگوی وایرفریم و شکل رابط کاربری در Cacoo وجود دارد، از جمله ابزار کشیدن و رها کردن کاربر پسند وایرفریم. با برقراری ارتباط مستقیم در وایرفریم با ویژگی‌های نظر و اعلان، Cacoo امکان ویرایش بی‌درنگ روی همان نمودار را فراهم می‌کند تا تیم شما بتوانند در هر کجا که هستند روی وایرفریم‌ها با هم کار کنند.


لوسیدچارت

Lucidchart یک ابزار همکاری بصری است که ترسیم نمودارها را سریع و آسان می کند. شما به راحتی می توانید نمودارها را به صورت آنلاین و آفلاین ایجاد و ویرایش کنید. هنگام استفاده از آن به صورت آنلاین، می توانید با تغییراتی که بلافاصله ادغام و همگام می شوند، همکاری بلادرنگ را تجربه کنید.


با Lucidchart، می‌توانید به‌سرعت وایرفریم‌ها و ماکت‌ها را به‌صورت آنلاین بسازید و به اشتراک بگذارید. در حالی که طراحان UX احتمالاً به ابزار پیچیده‌تر وایرفریمینگ نیاز دارند، Lucidchart راه‌حل عالی برای غیر طراحان است. با سهولت استفاده از آن، می توانید با توسعه وب و طراحی UX، قاب ها و ماکت های صیقلی ایجاد کنید.


نتیجه

در حالی که این بهترین راهنمای ابزار وایرفریم را جمع‌بندی می‌کنیم، می‌خواهیم اشاره کنیم که هیچ راه‌حلی برای هر کسب‌وکاری در این دنیای دیجیتال محور وجود ندارد. بنابراین، همیشه بهتر است قبل از انتخاب ابزار Wireframe به نیازها و پشته فناوری خود توجه داشته باشید.


از آنجایی که هر کسب و کار فرآیند طراحی متفاوتی دارد، تصمیم گیری ممکن است بیش از آنچه تصور می کردید زمان ببرد. اگر می‌خواهید راه‌حل‌های دیگری را در بازار طراحی در نظر بگیرید، می‌توانید به فهرست بهترین ابزار طراحی وب ما نگاهی بیندازید که طیف گسترده‌ای از راه‌حل‌ها را برای نیازهای منحصر به فرد شما پوشش می‌دهد.

+ نوشته شده در دوشنبه 23 خرداد 1401ساعت 19:38 توسط نیووب | | تعداد بازدید : 7